Vul de 4 cijfers van uw postcode in.

Servicepunten

 

Mobiele servicepunten door heel Nederland

Met 40 jaar ervaring is Dr. Vinyl dé specialist op het gebied van klein schadeherstel. Wij herstellen schades aan allerlei materialen vakkundig op locatie door de inzet van mobiele servicepunten. Wij adviseren altijd om zoveel mogelijk schades te combineren. Hierdoor kunnen wij vaak de herstelwerkzaamheden scherper aanbieden.

Neem voor het maken van een afspraak voor herstel op locatie contact met ons op voor de dichtstbijzijnde servicepartner bij u in de buurt.

Contact opnemen >




Midden- en Noord-Nederland

Marc Roose

Vind altijd een oplossing
Tel: 06- 523 136 99
Email: roose@drvinyl.nl

Dordrecht e.o.

Ali Himmit

Specialist in automotive
Tel: 06- 227 893 51
Email: dordrecht@drvinyl.nl

Regio Zeeland

Angelo Duiker

Specialist in maritiem herstel
Tel: 06- 206 959 39
Email: duiker@drvinyl.nl

Midden- en Zuid-Nederland

Anton Pelle

Ervaren allround vakman
Tel: 06- 300 231 53
Email: pelle@drvinyl.nl

Bjorn Gommers

Specialist in spot repair
Tel: 06- 525 027 81
Email: bjorn@drvinyl.nl

Daisy Lenaerts

Specialist in interieurschades
Tel: 0418- 674 151
Email: daisy@drvinyl.nl

Jacky Valentijn

Specialist in bouwschades
Tel: 06- 212 855 36
Email: jacky@drvinyl.nl